Vypracovanie programu

Ako prebieha spolupráca

Vypísanie formuláru

Na začiatku spolupráce stačí vyplniť vstupný formulár, aby sme sa dozvedeli, čo je pre teba to najlepšie. Je to rýchle a jednoduché. Formulár nájdeš TU.

Úvodná konzultiáca

Po vyplnení úvodného formuláru ti zavoláme alebo si dohodneme osobné stretnutie. Nasleduje úvodná konzultácia, kde si ujasnime presnejšie tvoje ciele a očakávania od spolupráce.

Tvoja premena

Vyberieš si dĺžku našej spolupráce a môžeme začať s tvojou premenou. Dostaneš podrobný jedálničke aj tréningový plán. Budú nastavené presne na teba. Počas spolupráce ich upravujeme podľa tvojich potrieb.

Podpora (24/7)

Počas spolupráce s nami sme ti vždy k dispozícií. Konzultujeme veci kľudne aj každý deň ak to potrebuješ. Vždy dostaneš presné rady ako to robiť jednoducho a efektívne.

Spolupráca s nami je

100%

Spokojnosť

15+

Rokov praxe

100+

Spokojných klientov

Druhy programu

80.00 €

100.00 €

50.00 €

KOMPLEXNÉ RIEŠENIE (DIAGNOSTIKA+ JEDÁLNIČEK+ TRÉNING)

Ide o produkt, kde klient dostane v jednom balíku všetko čo potrebuje okrem tréningov. Tento typ produktu je určený tým, ktorí nemôžu trénovať s trénerom z rôznych dôvodov alebo cvičia sami, ale nenapredujú a potrebujú zmenu.
Na základe vstupnej diagnostiky im vypracujeme tréning podľa ich možností a navrhneme také zmeny v stravovaní, ktoré im pomôžu dosiahnuť požadovaný výsledok.

Diagnostika

Aby sme vaše telo spoznali a zanalyzovali čo najkomplexnejšie, tak používame najkvalitnejšie diagnostické pomôcky. Jednou z nich je aj špeciálna váha Tanita BC 545 N, patrí vo svojej triede medzi tie najlepšie telesné analyzátory, pretože prináša komplexné informácie o vašom tele. Jediná telesná analýza s 10 nameranými hodnotami na svete pre rýchle a podrobné posúdenie zloženia tela. 10 hodnôt zloženia tela poskytnutých za 15 sekúnd.
Túto „váhu“ využívajú aj špičkoví športovci či výživoví poradcovia. Unikátne hodnotenie tela poskytuje základné informácie o pokroku účinnosti tréningu alebo diétneho programu.

Meraním získame týchto 10 parametrov: telesná hmotnosť, % telesného tuku, % celkovej telesnej vody, svalová hmota, fyzická kondícia, hmotnosť kostí, bazálny metabolizmus, metabolický vek, BMI, množstvo viscerálneho tuku, 5 segmentálnych hodnôt tuku (pravá a ľavá, dolná a horná končatina a trup),5 segmentálnych hodnôt svalov (pravá a ľavá, dolná a horná končatina a trup). Počas diagnostiky vám zmeriame aj telesnú výšku, obvody. Pomocou kvalitného glukomeru vieme zmerať aj hladinu ketónov a krvného cukru. Na základe týchto všetkých meraní získame kompexné informácie o vašom tele a na ich základe Vám vieme vypracovať skutočný tréningový program a stravovací protokol šitý na mieru. V rámci diagnostiky prebieha aj priama anamnéza, analýza denného režimu a stravovacích návykov. Pri rozšírenej diagnostike klient dostáva na mail všetky výsledky a dokument individuálneho odporúčania pre riešenie problému.

Tréningový plán

Stagnujete v tréningu a neviete ako ďalej, pretože máte nedostatok odborných vedomostí ako by ste zostavili kvalitnejší tréning, ktorý by vás posunul ďalej?
Stanovili ste si cieľ a neviete ako ho dosiahnuť, alebo vaše finančné možnosti vám nedovoľujú pravidelne trénovať s osobným trénerom?
Nechajte si vypracovať personalizovaný tréning od odborníkov. Zadajte nám vaše požiadavky, predstavy a na základe týchto informácii Vám osobný tréner vypracuje individuálny tréningový plán, ktorý zohľadní Vaše zdravotné obmedzenia.
Osobný tréner s Vami môže odcvičiť vytvorený tréningový plán a vysvetliť jednotlivé cvičenia, princípy a detaily, na ktorých naozaj záleží (za doplatok) . Tento program v prípade požiadaviek a potreby dodatočne upravíme. Takto vytvorený program obsahuje v prípade potreby aj obrazovú prílohu. Takýto tréningový plán je jednorazová investícia, ku ktorej sa môžete kedykoľvek vrátiť.

Jedálniček

Nedarí sa Vám dosiahnuť požadované ciele? Neviete čo, kedy a koľko máte jesť? Nechajte si naplánovať Vašu stravu. Zostavíme Vám individuálny stravovací plán, ktorý bude rešpektovať Vaše možnosti stravovania, časové možnosti počas dňa, potravinové intolerancie i alergie, ktorý Vám pomôže dosiahnuť požadované výsledky na úrovni fyzickej i duševnej.
Po odovzdaní vstupných informácií Vám výživový poradca vypracuje stravovací plán. Po jeho vypracovaní budú nasledovať ešte jedna krátka konzultácia, kde Vám vysvetlíme ako pracovať s jedálničkom a čo si máte sledovať.
Je to výrobná jednorázová investícia, ku ktorej sa môžete opätovne vrátiť kedykoľvek a výsledky budú zaručené.
Ako jediní a prví v Prešove spolupracujeme pri tvorbe jedálničkov s PlanEat v oblastiach Sport, Nutritionist, Medical!


Typ služby: Komplexné riešenie
Miesto tréningu: Prestige fitness club ADRESA
Dĺžka trvania: do 60 minút
Cena: od 100 €

 

 

Benefity spolupráce s nami

Odborné poradenstvo

Vďaka neustálemu vzdelávaniu sa na rôznych kurzoch, alebo samoštúdiom prinášame naším klientom kvalitné odborné poradenstvo, podložené dlhoročnou praxou.

Stála podpora

Pri online choachingu sme ti vždy k dispozícií. Sledujeme tvoje pokroky a radíme ti, ako to robiť efektívnejšie. Vždy nás môžeš kontaktovať, keď potrebuješ pomôcť.

Dlhoročné skúsenosti

Za roky praxe sme spolupracovali so stovkami rôznych klientov. Každý je iný a každý potrebuje trochu iný prístup, aby dokázal splniť svoj ciele. My ti s tým určite pomôžeme.

Profesionalita

Ku každému klientovi pristupujeme profesionálne a venujeme sa ti na 100%! Môžeš sa nám zveriť či už ide o online coaching, alebo osobné tréningy.

Referencie klientov

Mám osobnú skúsenosť a môžem len vrelo odporúčať. Stále som si myslela,ze nastavenie jedálnička pri chudnutí je drastické nič nejedenie, avšak milo ma potešili variácie jedál, čo si viem pripraviť doma - aj to mi ukázali v Hagi Sport. Profesionálny a zároveň ľudský prístup, keď som prvýkrát prišla s "malou dušou". Po krátkom čase sme sa spoločne tešili z prvých úspechov 💪 Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Miroslava, 42r
Z osobnej skúsenosti môžem len odporučiť každému. Či už pri redukcií hmotnosti, naberania svalovej hmoty, zlepšenia fyzickej kondície alebo pri hľadaní nového impulzu pre skúsených športovcov. Vysoko profesionálny prístup a bohaté skusenosti- jednoznačne skvelá investícia.Profesionálny a zároveň ľudský prístup, keď som prvýkrát prišla s "malou dušou". Po krátkom čase sme sa spoločne tešili z prvých úspechov 💪 Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Marcel, 35r
" p. Harčarik mi nastavil "program na mieru". Zdravšie sa stravujem, schudol som a cítim sa lepšie. Som maximálne spokojný a odporúčam všetkým. Ďakujem. "Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Vladimír, 72r
Previous
Next