Osobné tréningy

Ako prebieha spolupráca

Vypísanie formuláru

Na začiatku spolupráce stačí vyplniť vstupný formulár, aby sme sa dozvedeli, čo je pre teba to najlepšie. Je to rýchle a jednoduché. Formulár nájdeš TU.

Úvodná konzultiáca

Po vyplnení úvodného formuláru ti zavoláme alebo si dohodneme osobné stretnutie. Nasleduje úvodná konzultácia, kde si ujasnime presnejšie tvoje ciele a očakávania od spolupráce.

Tvoja premena

Vyberieš si dĺžku našej spolupráce a môžeme začať s tvojou premenou. Dostaneš podrobný jedálničke aj tréningový plán. Budú nastavené presne na teba. Počas spolupráce ich upravujeme podľa tvojich potrieb.

Podpora (24/7)

Počas spolupráce s nami sme ti vždy k dispozícií. Konzultujeme veci kľudne aj každý deň ak to potrebuješ. Vždy dostaneš presné rady ako to robiť jednoducho a efektívne.

Spolupráca s nami je

100%

Spokojnosť

15+

Rokov praxe

100+

Spokojných klientov

Druhy osobných tréningov

220.00 €

50.00 €

Cena v kompletnom popise služby

Osobné tréningy

Toto je najžiadanejší produkt pri osobných tréningoch vo fitnesscentre ale aj pri on-line spolupráci.
V cene je zahrnutá vstupná diagnostika, vypracovanie jedálnička a vedenie tréningových jednotiek, ktoré sa prispôsobujú aktuálnym schopnostiam a možnostiam klienta.

Jedálničiek Vám vypracuje certifikovaný výživový poradca na základe vstupnej diagnostiky, kde budú zohľadnené vaše stravovacie možnosti, návyky, alergie a intolerancie.
Samozrejme, že pri jeho zostavovaní sa bude brať ohľad na vek, pohlavie, energetický denný príjem ale aj výdaj, a čo je najdôležitejšie na Váš cieľ.

Pri zostavovaní tréningového programu budeme prihliadať na Vaše zdravotné obmedzenia, ale aj kondičné či koordinačné schopnosti a zostavíme ho tak, aby bol čo najefektívnejší.

VIP tréning jednotlivca

Tento produkt je určený náročným klientom, ktorí chcú byť na tréningu sami a chcú mať o všetko postarané.
V cene je vstupná a výstupná diagnostika, stravovací protokol a poradenstvo v oblasti výživy počas tréningov. Ide o tréning jeden klient, jeden tréner. Vyberte si svoj stály deň i čas a bude rezervovaný len pre vás. VIP tréning jednotlivcaje maximálne prispôsobenie sa individuálnym požiadavkám klienta.

On-line spolupráca

Prinášame Vám viac ako ostatní. Budeme s vami trénovať, radiť vám, motivovať vás, ak sa nachádzate kdekoľvek – v inom meste, v ktoromkoľvek štáte, na služobnej ceste, na dovolenke, alebo ste tak pracovne vyťažení, že nestíhate tréningy vo fitnesscentre. On-line spolupráca vám prináša výhody ako: šetríte náklady a čas, cvičíte v pohodlí svojho domova, eliminujete rušivé faktory (nepríjemná hudba, „svojskí“ návštevníci fitnesscentra, možnosť nákazy, …..). Táto forma spolupráce sa nám najviac osvedčila počas pandémie spôsobenej koronavírusom. Mohli sme s klientmi naďalej pokračovať v nastavených programoch, ktoré sme individuálne prispôsobili ich možnostiam. Vďaka ONLINE tréningom môžeme bez problémov napĺňať ciele našich klientov (chudnutie, formovanie postyvy, alebo udržanie sa v dobrej fyzickej či pychickej kondícii) za každých podmienok (aj v mimoriadnych situáciach ako COVID-19 ). ONLINE tréningy si naši klienti obľúbili pretože zistili, že sú rovnako efektivne a dokonca aj náročnejšie ako v posilňovni.


Typ služby:
 Osobné tréningy
Miesto tréningu: Prestige fitness club ADRESA
Dĺžka tréningu: 55 minút
Cena tréning osoba:
30€ jednorazový tréning
Cena tréning osoba:
 od 200 € / 10 tréningov (do 6 týždňov)
Cena VIP tréning jednotlivca: 300 € / 10 tréningov (do 6 týždňov)

* službu je potrebné uhradiť vopred a dohodnúť sa na dátume a čase tréningu
maximálna doba čerpania sú 2 mesiace od prvého tréningu

Benefity spolupráce s nami

Odborné poradenstvo

Vďaka neustálemu vzdelávaniu sa na rôznych kurzoch, alebo samoštúdiom prinášame naším klientom kvalitné odborné poradenstvo, podložené dlhoročnou praxou.

Stála podpora

Pri online choachingu sme ti vždy k dispozícií. Sledujeme tvoje pokroky a radíme ti, ako to robiť efektívnejšie. Vždy nás môžeš kontaktovať, keď potrebuješ pomôcť.

Dlhoročné skúsenosti

Za roky praxe sme spolupracovali so stovkami rôznych klientov. Každý je iný a každý potrebuje trochu iný prístup, aby dokázal splniť svoj ciele. My ti s tým určite pomôžeme.

Profesionalita

Ku každému klientovi pristupujeme profesionálne a venujeme sa ti na 100%! Môžeš sa nám zveriť či už ide o online coaching, alebo osobné tréningy.

Referencie klientov

Mám osobnú skúsenosť a môžem len vrelo odporúčať. Stále som si myslela,ze nastavenie jedálnička pri chudnutí je drastické nič nejedenie, avšak milo ma potešili variácie jedál, čo si viem pripraviť doma - aj to mi ukázali v Hagi Sport. Profesionálny a zároveň ľudský prístup, keď som prvýkrát prišla s "malou dušou". Po krátkom čase sme sa spoločne tešili z prvých úspechov 💪 Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Miroslava, 42r
Z osobnej skúsenosti môžem len odporučiť každému. Či už pri redukcií hmotnosti, naberania svalovej hmoty, zlepšenia fyzickej kondície alebo pri hľadaní nového impulzu pre skúsených športovcov. Vysoko profesionálny prístup a bohaté skusenosti- jednoznačne skvelá investícia.Profesionálny a zároveň ľudský prístup, keď som prvýkrát prišla s "malou dušou". Po krátkom čase sme sa spoločne tešili z prvých úspechov 💪 Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Marcel, 35r
" p. Harčarik mi nastavil "program na mieru". Zdravšie sa stravujem, schudol som a cítim sa lepšie. Som maximálne spokojný a odporúčam všetkým. Ďakujem. "Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Vladimír, 72r
Previous
Next