Konzultácia (osobná,online)

Spolupráca s nami je

100+

Spokojných klientov

15+

Rokov praxe

100%

Spokojnosť

Druhy konzultácie

30.00 €

30.00 €

OSOBNÁ

Mnoho ľudí si myslí, že sa správne stravujú, ale aj napriek tomu nie sú schopní dosiahnuť svoj cieľ. Pre niekoho je cieľ schudnúť, pre niekoho pribrať, ale v súčasnosti sa čoraz viac ľudí zameriava na optimálne stravovanie („čítaj dravé“), ktoré im umožní cítiť sa lepšie, žiť kvalitnejšie a dokonca aj podávať lepšie pracovné či mentálne výkony. Prihliadame pritom na potravinovú intoleranciu a alergie klienta. Na základe otvorenej konzultácie a komunikácie vieme odhaliť problémy a optimalizovať vaše stravovanie. Počas konzultácie prinášame klientovi informácie o danej problematike a klienta vzdelávame prostredníctvom rozhovoru a prezentácií. To všetko priamo na osobnom stretnutí.

ONLINE

Dnes mnoho ľudí nemá čas na osobné stretnutia z rôznych dôvodov, či už je to pracovná zaneprázdnenosť alebo klient je z iného mesta ako tréner. Práve preto Vám ponúkame online konzultácie. Vy nás len kontaktujete (mailom, sociálne siete, sms, alebo telefonicky) a my vám zavoláme. Z pohodlia svojho domova (alebo auta či práce) sa môžete poradiť s odborníkom o svojej stagnácii v stravovaní či tréningu. Tento produkt je určený aj ľudom, ktorí nemajú dostatok financií alebo času pre individuálny osobný tréning. Počas 60tich minút nájdeme problém a následne Vám vypracujeme riešenie.


Typ služby: On-line konzultácia
Miesto tréningu: Kdekoľvek
Dĺžka tréningu: 60 minút
Cena: 30 €

* službu je potrené uhradiť vopred a dohodnúť sa na dátume a čase spojenia

Benefity spolupráce s nami

Odborné poradenstvo

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v oblasti cvičenia a zdravého životného štýlu naším klientom môžeme poskytnúť odborné poradenstvo.

Stála podpora

Pri online choachingu sme vám vždy k dispozícií, ak máte obavy či robíte všetko tak ako máte, môžete nás hocikedy kontaktovať.

Dlhoročné skúsenosti

Za roky praxe nie len v posilke ale aj vo vzdelávaní sme nazbierali skúsenosti s pomocou ktorých pomáhamé našim klientom splniť ich ciele.

Profesionalita

Ku všetkým svojim klientom pristupujeme profesionálne a venujeme sa im tak ako vieme, či už ide o online coaching, alebo osobné tréningy.

Referencie klientov

Mám osobnú skúsenosť a môžem len vrelo odporúčať. Stále som si myslela,ze nastavenie jedálnička pri chudnutí je drastické nič nejedenie, avšak milo ma potešili variácie jedál, čo si viem pripraviť doma - aj to mi ukázali v Hagi Sport. Profesionálny a zároveň ľudský prístup, keď som prvýkrát prišla s "malou dušou". Po krátkom čase sme sa spoločne tešili z prvých úspechov 💪 Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Miroslava, 42r
Z osobnej skúsenosti môžem len odporučiť každému. Či už pri redukcií hmotnosti, naberania svalovej hmoty, zlepšenia fyzickej kondície alebo pri hľadaní nového impulzu pre skúsených športovcov. Vysoko profesionálny prístup a bohaté skusenosti- jednoznačne skvelá investícia.Profesionálny a zároveň ľudský prístup, keď som prvýkrát prišla s "malou dušou". Po krátkom čase sme sa spoločne tešili z prvých úspechov 💪 Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Marcel, 35r
" p. Harčarik mi nastavil "program na mieru". Zdravšie sa stravujem, schudol som a cítim sa lepšie. Som maximálne spokojný a odporúčam všetkým. Ďakujem. "Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Vladimír, 72r
Previous
Next