MGR. ZUZANA HARČARIKOVÁ

osobný tréner, špecialistka na tréningy žien a popôrodnú diastázu

10 rokov na trhu

100+ Klientov

100% Spokojnosť

Pomáham ženám plniť ich ciele

Volám sa Zuzana Harčariková a som osobná trénerka. Ženám pomáham získať ich vytúženú postavu. Zároveň nastavujem ich myslenie tak, aby mali radi samú seba a potom sa výsledky určite dostavia.

Prezradím vám svoj príbeh. Športu sa venujem odmalička. Aktívne som hrávala volejbal a už na strednej škole som začala s posilňovaním. Keďže ma cvičenie napĺňalo, tak som sa rozhodla študovať na Fakulte športu v Prešove, ktorú som úspešne ukončila a nadobudla potrebné vzdelanie i vedomosti. Počas štúdia som pôsobila ako inštruktorka v univerzitnej posilňovni, kde som získavala praktické skúsenosti. Tu som sa zoznámila aj s mojim manželom (Gabriel Harčarik), ktorý je (šťastne ženatý :o) úspešný osobný tréner a výživový poradca. Navzájom sme si oporou a šport nás spája a vedie vpred.

Máme dve krásne dcérky. Počas tehotenstiev som si vyskúšala ako moje telo reaguje na cvičenie a hlavne sa mi po pôrode podarilo vrátiť do ešte lepšej formy. Verte mi, ani pre mňa to nebolo jednoduché a ani teraz nie je. Byť matkou je krásne, ale zároveň aj náročné. Ak však robíte veci správne, necháte si poradiť odborníkom a nájdete si čas na seba, tak výsledky budú fantastické! Budem veľmi rada, ak sa o moje skúsenosti podelím práve s vami. Prezradím vám ako s ľahkosťou skĺbiť prácu, rodinu, domácnosť, stravovanie i cvičenie. Vysvetlím vám, že jedlo nie je nepriateľ a že tréning vás bude dobíjať energiou.

Pomáhať ľudom plniť ich ciele ma vždy napĺňalo a preto sa na spoločných tréningoch snažím odovzdávať získané vedomosti a praxou overené skúsenosti. Špecializujem sa na tréningy so ženami, pretože poznám ich potreby. Dokážem im správne poradiť, byť im oporou, ale aj motivátorom. Osobitým prístupom na tréningoch som už pomohla mnohým klientkám či známym.

Viem, že my ženy často túžime schudnúť, či vyformovať si postavu, alebo len tak sa odreagovať od dennodenných problémov a povinností. Preto vám veľmi rada pomôžem dosiahnuť váš vytúžený cieľ.

UŽ TERAZ SA TEŠÍM NA NAŠE SPOLOČNÉ TRÉNINGY

  • Najvyššie vzdelanie v oblasti športu (titul Mgr. )
  • Fyzioterapia a fyziotréning po pôrode, diastáza (certifikát profyzio, FITMAMA)
  • Kurz: Bolesti chrbtice- spojenie fyzioterapie, jógy a silového tréningu
  • Diplom: Fiziológia, kondícia a chudnutie
  • Diplom: Funkčný tréning „profesionál“- trénerská škola Petra Stacha
  • Certifikát: Využitie expanderov v športovom tréningu
  • seminár Taktický prístup ku strave a kalóriám
  • Stick mobility – workshop
  • Osobná trénerka v Prestige fitness club (Športová 2)