Online coaching

Ako prebieha spolupráca

Vypísanie formuláru

Na začiatku spolupráce stačí vyplniť vstupný formulár, aby sme sa dozvedeli, čo je pre teba to najlepšie. Je to rýchle a jednoduché. Formulár nájdeš TU.

Úvodná konzultiáca

Po vyplnení úvodného formuláru ti zavoláme alebo si dohodneme osobné stretnutie. Nasleduje úvodná konzultácia, kde si ujasnime presnejšie tvoje ciele a očakávania od spolupráce.

Tvoja premena

Vyberieš si dĺžku našej spolupráce a môžeme začať s tvojou premenou. Dostaneš podrobný jedálničke aj tréningový plán. Budú nastavené presne na teba. Počas spolupráce ich upravujeme podľa tvojich potrieb.

Podpora (24/7)

Počas spolupráce s nami sme ti vždy k dispozícií. Konzultujeme veci kľudne aj každý deň ak to potrebuješ. Vždy dostaneš presné rady ako to robiť jednoducho a efektívne.

Spolupráca s nami je

100%

Spokojnosť

15+

Rokov praxe

100+

Spokojných klientov

Druhy online coachingu

40.00 € / týždeň

35.00 € / týždeň

30.00 € / týždeň

Chcete zmeniť svoj doterajší životný štýl k lepšiemu? Neviete si s tým sami poradiť, alebo nedokážete zotrvať tak dlho aby ste dosiahli požadovaný výsledok? Potrebujete niekoho pomoc, niekoho, kto vás bude usmerňovať, motivovať, radiť, povzbudzovať? Nemáte čas a možnosť chodiť osobne do fitka na tréningy alebo ste dokonca z iného mesta? Naša služba ONLINE COACHING je vhodná aj pre úplných začiatočníkov, ale aj pokročilých cvičencov.

Spolupracujeme hlavne s klientmi, ktorý chcú zdravo a aktívne žiť, naučiť sa všetko dôležité o výžive a trénovať tak, aby dosahovali požadované/vytúžené výsledky. Naučíme vás sa orientovať v informačnom chaose (výživa a tréning), keďže dnešný internet je plný protichodných tvrdení. Vďaka spolupráci s nami už nemusíte čítať nekonečné články či počúvať podcasty, ktoré môžu byť plné poloprávd či účelových klamstiev. My vám jednoducho vysvetlíme všetko čo potrebujete vedieť aby ste dosiahli svoj cieľ. Za nás hovoria naše výsledky, spokojní klienti, roky praxe či vzdelanie.

Čo môžete očakávať od služby Online coaching?

 • Pomôžeme vám osvojiť si základy zdravého životného štýlu (pohyb, strava, spánok…).
 • Spoločne odhalíme chyby (zlozvyky) ktorých sa dopúšťate a ktoré vás brzdili v dosahovaní vašich cieľov.
 • Naučíme vás ako efektívne chudnúť, redukovať tuk , ale v rámci zdravých noriem.
 • Vysvetlíme vám ako si vyformovať postavu alebo naberať svalovú hmotu.
 • Vylepšíme, upravíme váš životný štýl a poradíme ako to zvládať, dodržiavať v rámci domova, zamestnania, na dovolenke či počas sviatkov

 

Čo online coaching zahŕňa:

 • Prvotnú konzultáciu s diagnostikou (vstupný dotazník, výpočet % tuku, stanovenie reálnych cieľov).
 • Coaching počas spolupráce v oblasti výživy a tréningov.
 • V prípade potreby kontrola prevedenia cvikov klientom (skrz videí).
 • Zaslanie fotiek/videís prevedením cvikov v prípade nejasností.
 • Zhodnotenie dosiahnutých výsledkov.
 • Neustála motivácia a podpora pri dosahovaní vytýčených cieľov.
 • Overené rady a tipy hlavne v oblasti výživy, tréningu, diastázy, regenerácie, spánku, doplnkov výživy…. .

Typ služby: Online coaching
Dĺžka spolupráce: Ideálna doba spolupráce sú 3 mesiace v prípade chudnutia a zmeny životného štýlu
Cena: Standard coaching: podpora a konzultácie 100 eur/mesiac
Premium coaching: diagnostika, tréningový a výživový program, podpora a konzultácie 150eur/mesiac
* službu je potrebné uhradiť vopred a dohodnúť sa na dátume a čase tréningu

Benefity spolupráce s nami

Odborné poradenstvo

Vďaka neustálemu vzdelávaniu sa na rôznych kurzoch, alebo samoštúdiom prinášame naším klientom kvalitné odborné poradenstvo, podložené dlhoročnou praxou.

Stála podpora

Pri online choachingu sme ti vždy k dispozícií. Sledujeme tvoje pokroky a radíme ti, ako to robiť efektívnejšie. Vždy nás môžeš kontaktovať, keď potrebuješ pomôcť.

Dlhoročné skúsenosti

Za roky praxe sme spolupracovali so stovkami rôznych klientov. Každý je iný a každý potrebuje trochu iný prístup, aby dokázal splniť svoj ciele. My ti s tým určite pomôžeme.

Profesionalita

Ku každému klientovi pristupujeme profesionálne a venujeme sa ti na 100%! Môžeš sa nám zveriť či už ide o online coaching, alebo osobné tréningy.

Referencie klientov

Mám osobnú skúsenosť a môžem len vrelo odporúčať. Stále som si myslela,ze nastavenie jedálnička pri chudnutí je drastické nič nejedenie, avšak milo ma potešili variácie jedál, čo si viem pripraviť doma - aj to mi ukázali v Hagi Sport. Profesionálny a zároveň ľudský prístup, keď som prvýkrát prišla s "malou dušou". Po krátkom čase sme sa spoločne tešili z prvých úspechov 💪 Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Miroslava, 42r
Z osobnej skúsenosti môžem len odporučiť každému. Či už pri redukcií hmotnosti, naberania svalovej hmoty, zlepšenia fyzickej kondície alebo pri hľadaní nového impulzu pre skúsených športovcov. Vysoko profesionálny prístup a bohaté skusenosti- jednoznačne skvelá investícia.Profesionálny a zároveň ľudský prístup, keď som prvýkrát prišla s "malou dušou". Po krátkom čase sme sa spoločne tešili z prvých úspechov 💪 Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Marcel, 35r
" p. Harčarik mi nastavil "program na mieru". Zdravšie sa stravujem, schudol som a cítim sa lepšie. Som maximálne spokojný a odporúčam všetkým. Ďakujem. "Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Vladimír, 72r
Previous
Next