Skupinový tréning

Ako prebieha spolupráca

Vypísanie formuláru

Na začiatku spolupráce s nami (pri všetkých službach) musíte vyplniť vstupný formulár, aby sme sa dozvedeli čo je pre vás to najlepšie
-- formulár sa nachádza sa v hl. menu --

Úvodná konzultiáca

Po vyplnení úvodného formuláru nasleduje úvodná konzultácia, kde si ujasnime presnejšie vaše ciele a očakávania od spolupráce.

Tvoja premena

Vaša premena 

Podpora (24/7)

Počas spolupráce s nami sme vám vždy k dispozícií, ak máte obavy či robíte všetko tak ako máte, môžete nás hocikedy kontaktovať.

Spolupráca s nami je

100+

Spokojných klientov

15+

Rokov praxe

100%

Spokojnosť

Druhy skupinového tréningu

8.00 € / tréning

40.00 € / tréning

Skupinový tréning Hagisport

Dlhé roky som sa bránil skupinovým tréningom. Dnes je situácia taká, že času mám čoraz menej, alena druhej strane mám čoraz viac šikovných klientov (záujemcov), ktorí by chceli spolupracovať aj a samozrejme za výhodnejšiu sumu ako je za osobné tréningy. Preto som si povedal, že tomu dám šancu a spustím prvýkrát skupinové tréningy Hagisport v Prestige fitness.

ako si predstavujem skupinové tréningy?

 • Mám miesto len pre 8 max 10 jednotlivcov, ktorí by chceli urobiť niečo pre svoje zdravie, telo, kondíciu. Viac si netrúfam zobrať, aby som udržal kvalitu tréningov.
 • Nechcem robiť štandardné skupinové tréningy pre každého. Chcem sa venovať len uzavretej skupine, ktorá bude systematicky trénovať a venovať sa technike, progresu a vďaka tomu napredovať či meniť svoje telo (chudnúť či naberať svalovú hmotu).
 • S členmi sa chcem podeliť o všetky moje vedomosti a skúsenosti, ktoré som sa za tie roky štúdia naučil na rôznych kurzoch a Fakulte športu ( Mgr. i PhD. štúdium).

 • Odhodlaní a zdraví jedinci budú poctivo trénovať pod mojím vedením 2x do týždňa.

 • Odmietam ničiť svojich klientov cool tréningami z Instagramu či youtubu.

 • Nikdy nebudem zatvárať oči pred chybnou technikou len preto, že nemám čas a všetko chcem rýchlo – rýchlo, hlavne aby klienti boli rozbití a mali pocit, že som ich zničil.

 • Nečakajte crossfitové, kruhové, či HIIT/TABATA tréningy…. a ďalšie skákavé Zumby/Rumby/Fitboxy … . Naše tréningy budú tvorené zo základných cvikov, ktoré by mal každý dokonale ovládať a zároveň má zmysel ich vykonávať, aby sme mohli sledovať progres.

 • Skupina Hagisport, je bude synonymom pre energickú a namotivovanú skupinu túžiacu po zlepšovaní sa. Jej členovia svojím poctovým prístupom dosiahnu krásne výsledky, s ktorými budú spokojní. Počas našej spolupráce prekonáme tvoje limity, zosilnieš, možno aj schudneš, naučíš sa nové cviky, zmeníš svoje myslenie, ale hlavne budeš spokojný/á s tým, že sme na tréningu odviedli skvelú prácu. Odmenou ti bude tvoje zdravého a silného telo

Páči sa ti moja fylozofia a chcel by si s nami cvičiť? Tak:

 • Kontaktuj ma a rezervuj si svoje miesto v skupine.
 • Vyhraď sisvoj čas na pravidelné tréningy v pondelka a stredu od 18:00.
 • Cena je 8€/ hodina.
 • V cene nie je zahrnutý vstup do Prestige fitness.

Benefity spolupráce s nami

Odborné poradenstvo

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v oblasti cvičenia a zdravého životného štýlu naším klientom môžeme poskytnúť odborné poradenstvo.

Stála podpora

Pri online choachingu sme vám vždy k dispozícií, ak máte obavy či robíte všetko tak ako máte, môžete nás hocikedy kontaktovať.

Dlhoročné skúsenosti

Za roky praxe nie len v posilke ale aj vo vzdelávaní sme nazbierali skúsenosti s pomocou ktorých pomáhamé našim klientom splniť ich ciele.

Profesionalita

Ku všetkým svojim klientom pristupujeme profesionálne a venujeme sa im tak ako vieme, či už ide o online coaching, alebo osobné tréningy.

Referencie klientov

Mám osobnú skúsenosť a môžem len vrelo odporúčať. Stále som si myslela,ze nastavenie jedálnička pri chudnutí je drastické nič nejedenie, avšak milo ma potešili variácie jedál, čo si viem pripraviť doma - aj to mi ukázali v Hagi Sport. Profesionálny a zároveň ľudský prístup, keď som prvýkrát prišla s "malou dušou". Po krátkom čase sme sa spoločne tešili z prvých úspechov 💪 Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Miroslava, 42r
Z osobnej skúsenosti môžem len odporučiť každému. Či už pri redukcií hmotnosti, naberania svalovej hmoty, zlepšenia fyzickej kondície alebo pri hľadaní nového impulzu pre skúsených športovcov. Vysoko profesionálny prístup a bohaté skusenosti- jednoznačne skvelá investícia.Profesionálny a zároveň ľudský prístup, keď som prvýkrát prišla s "malou dušou". Po krátkom čase sme sa spoločne tešili z prvých úspechov 💪 Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Marcel, 35r
" p. Harčarik mi nastavil "program na mieru". Zdravšie sa stravujem, schudol som a cítim sa lepšie. Som maximálne spokojný a odporúčam všetkým. Ďakujem. "Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Vladimír, 72r
Previous
Next