POPÔRODNÁ DIASTÁZA

Ako prebieha spolupráca

Vypísanie formuláru

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Diagnostika

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
hlavy ako konzultujú

Tvoja premena

Lorem ipsum dolor sit amet, consbla bla bla elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Hodiť ikonku slim ženy pasu

Podpora počas spolupráce

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Spolupráca s nami je

100%

Spokojnosť

15+

Rokov praxe

100+

Spokojných klientov

50.00 €

Máte stále veľké bruško a od pôrodu ubehlo už niekoľko mesiacov? Bolí vás po pôrode chrbát? Pri cvičení doma ste si všimli, že vám vyskakuje v oblasti pupka „strieška“? V tom prípade používate nevhodné cviky, alebo nesprávnu techniku a pravdepodobne máte popôrodnú diastázu, rozostup brušných svalov, alebo uvoľnenú brušnú stenu. Tento stav si môžete nevedomosťou, alebo nesprávnym cvičením aj zhoršiť!

Pýtate sa, čo je to vlastne tá diastáza? Diastáza je rozostup priameho brušného svalstva nad 2,5 prsta. Dochádza k nemu najmä počas tehotenstva, kedy sa maternica zväčšuje, aby vytvorila miesto pre bábätko. Ak sa svaly nevrátia po určitom čase od pôrodu späť do pôvodnej polohy, vzniká diagnóza brušná popôrodná diastáza.

Mamičky, netreba sa ale obávať! Pravidelným cvičením konkrétnych cvikov a osvojením si správnych pohybových stereotypov, ktoré musíte upraviť v každodennom živote, sa diastáza dá zmenšiť až uzatvoriť.
Ak máte záujem o diagnostiku a korekciu popôrodnej diastázy, kontaktujte našu trénerku Mgr. Zuzanu Harčarikovú (0905 357 839), ktorá vám rada pomôže.

V cene je zahrnutá vstupná diagnostika, vyplnenie formulára (základné informácie o klientke, tehotenstve, pôrode…), vyšetrenie a diagnostika samotnej diastázy a následne naučenie správneho dýchania a základných cvikov na stiahnutie popôrodnej diastázy.
V cene je aj brožúrka s cvikmi na doma, pretože každodenné cvičenie je veľmi dôležité a prináša úspech.

Typ služby: Popôrodná diastáza – diagnostika a tréning
Miesto tréningu: Prestige fitness club ADRESA
Dĺžka tréningu: 60 minút
Cena: 50 €

* službu je potrebné uhradiť vopred a dohodnúť sa na dátume a čase tréningu
* maximálna doba čerpania sú 2 mesiace od prvého tréningu

Benefity spolupráce s nami

Odborné poradenstvo

Vďaka neustálemu vzdelávaniu sa na rôznych kurzoch, alebo samoštúdiom prinášame naším klientom kvalitné odborné poradenstvo, podložené dlhoročnou praxou.

Stála podpora

Pri online choachingu sme ti vždy k dispozícií. Sledujeme tvoje pokroky a radíme ti, ako to robiť efektívnejšie. Vždy nás môžeš kontaktovať, keď potrebuješ pomôcť.

Dlhoročné skúsenosti

Za roky praxe sme spolupracovali so stovkami rôznych klientov. Každý je iný a každý potrebuje trochu iný prístup, aby dokázal splniť svoj ciele. My ti s tým určite pomôžeme.

Profesionalita

Ku každému klientovi pristupujeme profesionálne a venujeme sa ti na 100%! Môžeš sa nám zveriť či už ide o online coaching, alebo osobné tréningy.

Referencie klientov

Mám osobnú skúsenosť a môžem len vrelo odporúčať. Stále som si myslela,ze nastavenie jedálnička pri chudnutí je drastické nič nejedenie, avšak milo ma potešili variácie jedál, čo si viem pripraviť doma - aj to mi ukázali v Hagi Sport. Profesionálny a zároveň ľudský prístup, keď som prvýkrát prišla s "malou dušou". Po krátkom čase sme sa spoločne tešili z prvých úspechov 💪 Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Miroslava, 42r
Z osobnej skúsenosti môžem len odporučiť každému. Či už pri redukcií hmotnosti, naberania svalovej hmoty, zlepšenia fyzickej kondície alebo pri hľadaní nového impulzu pre skúsených športovcov. Vysoko profesionálny prístup a bohaté skusenosti- jednoznačne skvelá investícia.Profesionálny a zároveň ľudský prístup, keď som prvýkrát prišla s "malou dušou". Po krátkom čase sme sa spoločne tešili z prvých úspechov 💪 Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Marcel, 35r
" p. Harčarik mi nastavil "program na mieru". Zdravšie sa stravujem, schudol som a cítim sa lepšie. Som maximálne spokojný a odporúčam všetkým. Ďakujem. "Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Vladimír, 72r
Previous
Next