Prednášky

Ako prebieha spolupráca

Vypísanie formuláru

Na začiatku spolupráce stačí vyplniť vstupný formulár, aby sme sa dozvedeli, čo je pre teba to najlepšie. Je to rýchle a jednoduché. Formulár nájdeš TU.

Úvodná konzultiáca

Po vyplnení úvodného formuláru ti zavoláme alebo si dohodneme osobné stretnutie. Nasleduje úvodná konzultácia, kde si ujasnime presnejšie tvoje ciele a očakávania od spolupráce.

Tvoja premena

Vyberieš si dĺžku našej spolupráce a môžeme začať s tvojou premenou. Dostaneš podrobný jedálničke aj tréningový plán. Budú nastavené presne na teba. Počas spolupráce ich upravujeme podľa tvojich potrieb.

Podpora (24/7)

Počas spolupráce s nami sme ti vždy k dispozícií. Konzultujeme veci kľudne aj každý deň ak to potrebuješ. Vždy dostaneš presné rady ako to robiť jednoducho a efektívne.

Spolupráca s nami je

100%

Spokojnosť

15+

Rokov praxe

100+

Spokojných klientov

Druhy prednášok

80.00 €

80.00 €

Mnohé firmy/organizácie sa dnes zaoberajú tým, ako zvýšiť výkonnosť svojich zamestnancov a veľmi dôležité, aby aj títo zamestnanci boli zdraví a mohli pracovať. Preto ponúkame semináre na rôzne témy, ktoré súvisia s výživou, suplementáciou (doplnky výživy), pohybovou aktivitou (športom) a zdravým životným štýlom.

Počas prednášok vzdelávame a motivujeme Vašich zamestnancov, aby zlepšili svoje návyky. Pre firmu to znamená zvýšenie pracovnej výkonnosti zamestnancov, ktorí budú zdravší, výkonnejší.

Obsah prednášok dokážeme prispôsobiť vaším požiadavkám a okrem teoretických hodín je možné pripraviť aj praktické cvičenia.

Typ služby: Prednáška pre firmy a športové organizácie
Miesto tréningu: Kdekoľvek
Dĺžka tréningu: Ľubovoľná dĺžka a rozsah
Cena: Dohodou

* cena závisí od dĺžky a rozsiahlosti prednášky
a tiež od požiadaviek firmy a organizácie

Benefity spolupráce s nami

Odborné poradenstvo

Vďaka neustálemu vzdelávaniu sa na rôznych kurzoch, alebo samoštúdiom prinášame naším klientom kvalitné odborné poradenstvo, podložené dlhoročnou praxou.

Stála podpora

Pri online choachingu sme ti vždy k dispozícií. Sledujeme tvoje pokroky a radíme ti, ako to robiť efektívnejšie. Vždy nás môžeš kontaktovať, keď potrebuješ pomôcť.

Dlhoročné skúsenosti

Za roky praxe sme spolupracovali so stovkami rôznych klientov. Každý je iný a každý potrebuje trochu iný prístup, aby dokázal splniť svoj ciele. My ti s tým určite pomôžeme.

Profesionalita

Ku každému klientovi pristupujeme profesionálne a venujeme sa ti na 100%! Môžeš sa nám zveriť či už ide o online coaching, alebo osobné tréningy.

Referencie klientov

Mám osobnú skúsenosť a môžem len vrelo odporúčať. Stále som si myslela,ze nastavenie jedálnička pri chudnutí je drastické nič nejedenie, avšak milo ma potešili variácie jedál, čo si viem pripraviť doma - aj to mi ukázali v Hagi Sport. Profesionálny a zároveň ľudský prístup, keď som prvýkrát prišla s "malou dušou". Po krátkom čase sme sa spoločne tešili z prvých úspechov 💪 Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Miroslava, 42r
Z osobnej skúsenosti môžem len odporučiť každému. Či už pri redukcií hmotnosti, naberania svalovej hmoty, zlepšenia fyzickej kondície alebo pri hľadaní nového impulzu pre skúsených športovcov. Vysoko profesionálny prístup a bohaté skusenosti- jednoznačne skvelá investícia.Profesionálny a zároveň ľudský prístup, keď som prvýkrát prišla s "malou dušou". Po krátkom čase sme sa spoločne tešili z prvých úspechov 💪 Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Marcel, 35r
" p. Harčarik mi nastavil "program na mieru". Zdravšie sa stravujem, schudol som a cítim sa lepšie. Som maximálne spokojný a odporúčam všetkým. Ďakujem. "Tréningový program na vysokej úrovni mi bol ušitý na mieru, aj keď mám nejaké menšie zdravotné problémy. Výborná komunikácia
Vladimír, 72r
Previous
Next