TVORBA TRÉNINGOV A PERIODIZÁCIA V ARMWRESTLINGU – WORKSHOP

Jedným z najväčších problémov armwrestlingového tréningu je tvorba tréningového plánu a periodizácia týchto tréningov tak, aby ste dosiahli požadované zlepšenie alebo čo najlepší výkon. Veľa mladých športovcov si napíše tréningový plán, ale nevedia, prečo to tak urobili. Často sa jedná o odkopírované tréningy z videí na youtube. Ale otázka je:
Je tento tréning vhodný pre mňa? Čo tým tréningom chcem dosiahnuť/zlepšiť? Prečo sú tam tieto cviky a toľko sérii a opakovaní je vhodných pre tento cyklus? Ako dlho ho mám cvičiť? Čo bude nasledovať ? Ako mám zmeniť nasledujúci tréning tak, aby som zaznamenal progres.

Ak chcete vedieť odpovede na tieto otázky, tak potom nasledujúci workshop/ seminár je určený práve Vám! Podelím sa s vami o moje skúsenosti, ktoré som nadobudol počas 9 rokov štúdia na vysokej škole, empirických poznatkov, ktoré som zozbieral od tých najlepších armwrestlerov (Slovenska, Ukrajiny) a praktických skúseností z tréningu mojich zverencov.
Treba si uvedomiť, že ak dvaja športovci budú trénovať ten istý tréning, tak výsledok nebude rovnaký. Každý má iné slabiny, každý má iné tréningové možnosti a každé telo reaguje ináč na záťaž. Ak sa chcete dozvedieť ako si správne navrhnúť tréningový plán a ako tieto tréningy cyklovať, tak práve Vám je určený tento seminár.

Kontakt - MGR. GABRIEL HARČARIK, PHD.

Kontakt - MGR. ZUZANA HARČARIKOVÁ

Kde nás nájdete?